İçeriğe geç

Hakkımızda

Tarihsel Bilgi’de tarihe dair her şeyi bulabileceğiniz bir internet sayfasıdır. İçeriğinde blog yazılarının dışında haber, galeri, test, tarihsicilik, kitap incelemeleri, ders notları ve videoları barındıran sitemiz kullanıcılarına zengin bir tarih deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Bunların yanında  Tarih Odası ve keşfet sistemiyle oldukça eğlenceli bir öğrenim imkanı sunmaktadır.

Kuruluşumuzdan çok kısa bir zaman geçmesine rağmen, bugün hedefimize çok yaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün artan Tarihsel Bilgi ahalisi ile sitemiz gelişmeye devam ediyor. Türkiye’nin Tarih Sitesi olma yolunda sen de bir adım at ve Tarihsel Bilgi ahalisine katıl

Tarihsel Bilgi, Türkiye’nin Tarih Sayfası

Tarihsel Bilgi, 2017 yılında Türkiye’nin tarih sayfası olma gayesiyle kuruldu. İlk olarak basit bir tarih blog sayfası olarak kurulan sitemiz kısa süre sonra üyelerin de paylaşımlarda bulunabildiği ve etkileşim kurabildiği  sosyal bir tarih sayfasına evrildi. Tarihsel Bilgi yeni katılan arkadaşlarla büyürken gelişimi de durmadı. Kullanıcılarına harika bir tarih deneyimi  yaşatmak için kullanıcılar arasındaki etkileşimi en üst düzeye çıkardı. Tarih severlerin toplandığı sitemiz kendine has trend sistemi, sosyal ağ sistemi,  kullanıcıların birbirleri hakkında daha çok bilgiyi öğrenebileceği  bir sosyal tarih portal sayfasına dönüştü.

Vizyon

Tarihsel Bilgi’nin kuruluş hedefi Türkiye’nin tarih sayfası olmaktır. Bu amaç doğrultusunda çalışmalar yürüten sitemiz önemli bir yol katetmiştir. Türkiye’nin en bilinen ve en tanınan tarih sitesi olma yolunda sen de aramıza katıl.

Misyon

İnternette bulunan birçok tarih sitesinden birçok farklı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tarihsel Bilgi ise tüm bu bilgilerin yanında sosyal anlamda kullanıcılarına daha fazla etkileşim sunan bir sosyal tarih portalıdır. Zira tarihe dair ne varsa Tarihsel Bilgi’de bulabilirsin.


Tarihsel-Bilgi-Logo-Tayp 2